Zamknij

Nakielanka z BKS Judo Bydgoszcz na podium w Nowej Soli

12:19, 18.06.2018 | Wiesław Twardowski - BKS Judo Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Nakielanka z BKS Judo Bydgoszcz na podium w Nowej Soli - fot. BKS Judo Bydgoszcz

16 czerwca w Nowej Soli odbyła się kolejna edycja INTERNATIONAL JUDO TOURNAMENT SOLANIN CUP "YOUNG EUROPE". Wzięło w nim udział ponad 800 zawodników z 25 krajów. 

Jak co roku, na zawodach nie zabrakło znakomitych gości związanych z judo. Podczas tej edycji gośćmi byli: Aneta Szczepańska - srebrna medalistka olimpijska z Atlanty, Paweł Zagrodnik - olimpijczyk z Londynu, a także gość specjalny - brązowy medalista olimpijski z Rio, Ori Sasson. 

Dla BKS Judo Bydgoszcz było to znakomite zakończenie pierwszego półrocza! Szóstka zawodników wróciła z kompletem 6 medali: 2 złotych, 1 srebrnego i 3 brązowych! Złote medale w świetnym stylu wywalczyły: Marta Twardowska, a także młoda mieszka Nakła nad Notecią - Maja Dubkowska. Srebro zawisło na szyi Maksymiliana Madeja, zaś brąz zdobyli: Wiktoria Jabłońska, Weronika Walczak oraz Jakub Twardowski. Zawody w Nowej Soli co roku cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoki poziom zawodników i bardzo dobrą organizację. 

Zawodników do zawodów przygotowali trenerzy - Grzegorz Dubicki oraz Soltan Zadeh. Warto dodać, iż w przypadku mieszkanki Nakła - zawody w Nowej Soli były trzecimi zawodami w czerwcu. Z każdych z nich Maja wróciła ze złotym medalem na szyi.

(Wiesław Twardowski - BKS Judo Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone