Zamknij

Igrzyska kobiet wiejskich już w sobotę

13:47, 11.07.2018 | UM Sępólno Krajeńskie
REKLAMA
Skomentuj
Igrzyska kobiet wiejskich już w sobotę

Będzie ceremonia otwarcia, będzie znicz olimpijski i przemarsz poszczególnych reprezentacji. W Piasecznie koło Sępólna Krajeńskiego odbędą się Igrzyska Kobiet Wiejskich. Do rywalizacji staną panie z okolicznych miejscowości, a konkurencje dla nich przygotowane nie będą znacznie różniły się o tych, rozgrywanych na prawdziwych Igrzyskach. 

Zawody mają mieć formę zabawy, choć same zawodniczki przyznają, że rywalizacja będzie zacięta. Będzie przy tym też dużo humoru, ale odpuszczać w walce o laur zwycięzcy, nikt nie zamierza.

Na liście konkurencji są między innymi zapasy, biegi, rzuty, skoki a nawet boks. Całość koordynuje prawdziwy Komitet Olimpijski - zapowiada Bogusława Zgrzeba z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. 

Impreza organizowana jest w ramach akcji Babskie Lato. To cykl lipcowych wydarzeń adresowanych szczególnie do pań. W tym roku przypada też Rok Praw Kobiet. 

Igrzyska odbędą się w sobotę - 14 lipca o godzinie 13:00 na terenie przy świetlicy wiejskiej w Piasecznie koło Sępólna Krajeńskiego. Wstęp dla publiczności jest bezpłatny.

(UM Sępólno Krajeńskie)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone