Zamknij
REKLAMA

Drużyny LUKS "Feniks" Mrocza ze zmiennym szczęściem w nowym sezonie

00:01, 11.09.2018 | LUKS Feniks Mrocza
REKLAMA
Skomentuj
fot. LUKS Feniks Mrocza

Najmłodsza grupa zgłoszona do rozgrywek KPZPN – orlicy, którą od tego sezonu prowadzi Wiesław Śmieliński, w ubiegłą sobotę rozegrała swoje pierwsze prawdziwe zawody piłkarskie. Na wielofunkcyjnym boisku w Mroczy zaprezentowały się oprócz gospodarzy, zespoły Gwiazdy Sypniewo oraz Myśliwca Gostycyn. Mecze przebiegały w atmosferze fair play a zdecydowanym zwycięzcą tego turnieju został zespół z Gostycyna.

Zawodnicy LUKS "Feniks" walczyli dzielnie, wygrywając z Sypniewem 6:2, jednak w meczu z Gostycynem było widać brak doświadczenia i słabsze warunki fizyczne, co miało wpływ na końcowy rezultat 0:4. Podkreślić należy, że większość młodych orlików dopiero od miesiąca systematycznie trenuje i z tygodnia na tydzień robią coraz większe postępy, co dobrze rokuje na przyszłość.
  
Bardzo udanie rozpoczęli sezon piłkarze młodzika LUKS "Feniks" Mrocza, którą trenuje Zbigniew Burzyński. W pierwszej rundzie sezonu jesiennego, udali się na bardzo daleki wyjazd do Dragacza. Po ambitnej grze wydarli zwycięstwo i przywieźli do Mroczy cenne 3 pkt.

Najstarsza grupa piłkarska klubu "Feniks" – juniorów młodszych, trenowana przez Marcina Klebsa, grała ze zmiennym szczęściem. W pierwszej rundzie rozgrywek pewnie pokonała na wyjeździe w Bydgoszczy drużynę CWZS Zawisza II Bydgoszcz  4:0 i po bardzo ambitnej grze w drugiej kolejce rozgrywek uległa nieznacznie zespołowi Polonia Bydgoszcz 3:4. 

Cieszy tak duże zaangażowanie zawodników, ponieważ grupa, do której trafili piłkarze jest grupą bardzo silną. Na następny mecz juniorzy muszą jechać aż do Inowrocławia by zmierzyć się z zespołem Goplanii.

Zaznaczyć należy, że dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu w programie "Klub 2018", nasze drużyny otrzymały sprzęt sportowy w postaci piłek, strojów piłkarskich, dresów sportowych i innego przydatnego w treningach sprzętu sportowego.

(LUKS Feniks Mrocza)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone