Zamknij

Człuchowscy mistrzowie podsumowali sezon

10:40, 05.10.2018 | źródło: Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Człuchowscy mistrzowie podsumowali sezon - fot. UM Człuchów

Nie ma mocnych na człuchowskich motocrossowców. Nasza drużyna po raz czwarty z rzędu kończy sezon na najwyższym stopniu podium. Człuchowski Auto Moto Klub jest nie tylko Klubowym Mistrzem Polski Seniorów. Taki sam tytuł zdobyli również juniorzy.

- Ten sezon uważam za bardzo udany. Na szczególną uwagę zasługują tutaj juniorzy, którzy zdobyli tytuł Klubowego Mistrza Polski, mimo, że nikt z nas się tego nie spodziewał - mówi Zbigniew Zakrzewski, Prezes Człuchowskiego Auto Moto Klubu.

Zdaniem trenera na szczególną uwagę zasługują tacy zawodnicy jak: Kowalski i Zdunek, którzy na początku sezonu zmagali się z kontuzjami, ale później już odrabiali straty. 

- Należy pochwalić także: Gałuszkę, Lemańczyka, Klina i Maję Kostrzewa, dziewczynkę, która doskonale radzi sobie z motocyklem – dodaje Zakrzewski.

Dla Człuchowskiego Auto Moto Klubu był to czwarty sezon z rzędu zakończony zwycięstwem. Już teraz rozpoczynają się przygotowania do wiosennych startów. Trwają rozmowy sponsorskie. Władze klubu nie wykluczają wzmocnienia klubu, kolejnymi zawodnikami.

(źródło: Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

ZygaZyga

0 1

Nie szkoda paliwa i środowiska n takie wygłupy? 21:03, 08.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone