Zamknij
REKLAMA

Zapisz się na Bieg Olka!

14:54, 08.05.2019 | E.S
REKLAMA
Zapisz się na Bieg Olka!

Zapraszamy do zapisów na XXI Ogólnopolski Uliczny Bieg im. E. Wojciechowskiego OLKA oraz VII Otwarte Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Nordic Walking! Zapisy przyjmowane będą drogą elektroniczną do dnia 26.05.2019. Istnieje również możliwość zapisania się na bieg w dniu zawodów 8.06.2019 w biurze zawodów.

Zapisy elektroniczne prowadzone są na stronie: www.biegamy.org.

Szczegóły dotyczące zapisów: http://www.biegolka.pl/2019/05/07/zapisz-sie-na-bieg-olka/ 

Bezpośredni link do zapisów: http://biegamy.org/wyrzysk/

Start i meta będą znajdowały się na Stadionie Miejskim w Wyrzysku. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie internetowej biegu. Organizator ustalił limit zgłoszeń w dniu zawodów na 50 zawodników, dlatego prosimy o rejestrację drogą elektroniczną.

Więcej informacji o 21. Biegu Olka można znaleźć na stronie: www.biegolka.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone