Zamknij
REKLAMA

Różowe lato

11:56, 26.06.2020 | E.S
Skomentuj
REKLAMA

„Różowe lato” to najnowsza oferta wakacyjna Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim adresowana do dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Projekt nawiązujący do znanego wiersza ,,Okulary" Juliana Tuwima, jest fascynującą przygodą w świecie kultury i sztuki na wesoło.

Podczas jego realizacji dzieci zostaną twórcami mini spektaklu, który w efekcie finalnym zarejestrowany zostanie w formie pamiątkowego nagrania oraz upubliczniony na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki jak i platformie społecznościowej FACEBOOK.

Każde z odbywających się w ramach wakacyjnego projektu spotkań, to gwarancja dobrego humoru połączonego z pracą twórczą w różnorodnych obszarach sztuki. 

Ponadto zapewniamy Państwa o zachowaniu wszelkich, niezbędnych środków ostrożności z dbałością o najmniejszy szczegół, zapewniający bezpieczeństwo Państwa dzieci.

W związku z trudnym czasem pandemii wirusa COVID-19, ilość uczestników projektu jest ograniczona.

W ramach oferty zapewniamy także posiłek w postaci obiadu. 

Serdecznie zapraszamy! 

Tekst: Ewa Quiring-Korczak


 

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz