Zamknij
REKLAMA

Sępólno: Świąteczne koncerty w CKiS

15:55, 21.12.2020 | UM Sępólno Krajeńskie
Skomentuj
REKLAMA

Bez udziału publiczności, ale za to pełne radości i odpowiedniego nastroju – takie będą tegoroczne koncerty świąteczne przygotowywane przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Będzie je można obejrzeć on-line w Wigilię oraz w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

- Przeżyjmy wspólnie świąteczny klimat. Mimo, że z konieczności w wersji zdalnej, to obiecujemy, że wprowadzimy Państwa w wyjątkowy, gwiazdkowy nastrój – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

24 grudnia o godzinie 19.00 rozpocznie się transmisja „Świątecznego koncertu dobrych myśli". To program przygotowany przez artystów zaprzyjaźnionych i współpracujących z sępoleńskim Centrum Kultury i Sztuki. Podczas koncertu będzie można wysłuchać także życzeń nadesłanych wcześniej przez internautów.

Dzień później – 25 grudnia o godzinie 17.00 będzie można z kolei obejrzeć występ Pawła Ilnickiego z zespołem. Artysta zaprezentuje najbardziej popularne świąteczne przeboje. W programie nie zabraknie z pewnością takich utworów jak: „Jingle Bells", „Santa Claus Is Coming to Town", „Happy Xmas" czy „White Christmas".

Oba koncerty będą transmitowane na kanałach internetowych Centrum Kultury i Sztuki (Facebook oraz Youtube). 

(UM Sępólno Krajeńskie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz