Zamknij

Kamień: W moim łóżku jest potwór

22:49, 10.11.2021 | .
Skomentuj fot. MGOK Kamień Krajeński
REKLAMA

To tytuł warsztatów dla dzieci, na jakie zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu. Najmłodsi stworzą wspólnie bajkę, która w formie dobranocki zostanie opublikowana na  Facebooku M-GOK.

Zainteresowanie ostatnimi warsztatami sensoryczno-plastycznymi było bardzo duże, dlatego M-GOK zaprasza na następne. W dwa kolejne wtorki: 16 i 23 listopada w godz. 16.30-18.00 odbędą się spotkania dla dwóch grup. Zajęcia będą przeznaczone dla najmłodszych (od zerówkowiczów do trzecioklasistów ze szkoły podstawowej). Dzieci stworzą własnych bohaterów i wspólną opowieść, która zostanie nagrana. 

– To projekt pod nazwą „W moim łóżku jest potwór”. Będziemy tworzyć świat tytułowego opowiadania – mówi instruktorka M-GOK Paulina Brewka. - Do przygotowania poszczególnych elementów zostaną wykorzystane nietypowe produkty, m.in. makaron, kasze i ryż.

Pod koniec listopada bajka będzie opublikowana na facebookowym profilu M-GOK. Dobranocka będzie niespodzianką także dla uczestników, którzy nie będą znali całej fabuły, ale odkryją ją dopiero podczas seansu. 

– Finałem będzie pierwsza w historii naszego ośrodka kultury dobranocka dla dzieci. Będzie można zasiąść wygodnie przed ekranem razem z pociechami i usłyszeć przepiękną opowieść o emocjach – mówi dyrektor M-GOK Dominik Gostomski.

Zapisy na oba terminy prowadzone są od 10 listopada pod numerem 797 429 170. Liczba miejsc jest ograniczona. Spotkania są organizowane wspólnie z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Kamieniu Krajeńskim.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ZbigiZbigi

5 0

Dom kultury w Kamieniu ożył! 22:47, 11.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%