Zamknij
REKLAMA

Premiera albumu TATO!

15:35, 20.04.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Premiera albumu TATO!

Nakielski zespół TATO zaprasza na 2 MINI-KONCERTY premierowe. Już w najbliższy poniedziałek 22 kwietnia premiera debiutanckiego albumu TATO. Specjalnie z tej okazji po Mszy Świętej o godz. 10:00 i 12:00, na terenie parafii pw. Św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią odbędą się występy z premierowym materiałem. Po koncertach będzie można zakupić płytę bezpośrednio od muzyków.

Partnerem wydarzenia jest: Nakielski Ośrodek Kultury

Płyta do dnia 22.04. w wersji PREORDER do nabycia tylko na stronie: www.tatomuzyka.pl

O albumie: Pierwsza płyta TATO, czyli zespołu stworzonego przez dwóch przyjaciół - Artura Cwudzińskiego i Marcina Kamińskiego.
Album o TACIE, dla TATY i dzięki TACIE.

Musimy przyznać, że droga do powstania tej płyty była niezwykle zawiła. Prowadziła nas przez wiele wzlotów i upadków, a także niezrozumiałych w trakcie jej tworzenia wyborów. Dzisiaj jednak, mając gotowy krążek w rękach, widzimy w tym wszystkim działanie Bożej Ręki. Opatrzność doprowadziła naszą przyjaźń do tego zespołu, a w dalszym efekcie do stworzenia tej płyty. Album, który chcemy Wam podarować, po niezliczonych godzinach wspólnej pracy w studiu, to 9 numerów pełnych elektronicznych brzmień, połączonych z tanecznym pulsem, przestrzenią i wrażliwością. Ukryliśmy na nich historię tego jak Pan Bóg, który przewrócił nasze życie do góry nogami, każdego dnia pokazuje to jak bardzo kocha nas wszystkich.

Przedstawiamy Wam wynik 3 lat pracy, poświęcenia, a co najważniejsze realizacji marzeń.

Na 9 autorskich utworów opowiadających o tym jak przeżywamy naszą relację z Bogiem - o zaufaniu w to jak prowadzi nas przez życie, odczuwaniu pokory w stosunku do Pana, a co najważniejsze o miłości, którą nas obdarza i tej, którą chcemy obdarzać Tatę - składają się:

1. KTOŚ
2. PRZYJDŹ TERAZ!
3. TATO
4. CHWAŁA MU
5. NIE ZAWIODĘ
6. UKRYTA
7. TYLKO ON
8. POTĘŻNY
9. WYDAJĘ OWOC

Tylko w PREORDERZE - szansa na wylosowanie 1 z 9 limitowanych ręcznie malowanych grafik. Agata Cwudzińska zobrazowała każdy z utworów znajdujących się na płycie. Zamawiając nasz album w preorderze możesz stać się posiadaczem jednej z nich.

W skład PREORDERU wchodzi: ALBUM oraz ZDJĘCIE Z DEDYKACJĄ

Ilość albumów przeznaczonych do sprzedaży jest ograniczona.

Płyta w tej wersji kolorystycznej nie będzie nigdy wznawiana. 

Za wsparcie przy powstaniu fizycznej wersji płyty chielibyśmy podziękować Gminie Nakło nad Notecią, a także wszystkim zaangażowanym w zbiórkę pieniędzy za pośrednictewm serwisu zrzutka.pl - DZIĘKUJEMY!

Single promujące album:

CHWAŁA MU - https://youtu.be/XOYjiWvQD-o
UKRYTA - https://youtu.be/QWd1v63Ztwg

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone