Zamknij
REKLAMA

Opowieść o mieście

19:18, 02.05.2019 | Muzeum Ziemi Krajeńskiej
REKLAMA
Skomentuj
Opowieść o mieście

Muzeum Ziemi Krajeńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy "Opowieść o mieście. Wystawa z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią", który rozpocznie się 3 maja o godzinie 14:00. 

Wystawa "Opowieść o mieście" zabierze Państwa w podróż w przeszłość naszego miasta. Okazją ku temu jest 720. rocznica nadania praw miejskich. W odróżnieniu od poprzednich wystaw rocznicowych zaprezentujemy bliższe nam czasy, a zarazem przełomowy okres w historii Nakła jakim był koniec XIX i pierwsza połowa XX wieku. Narrację ekspozycji opieramy o fotografie prezentujące zarówno rozwój architektoniczny, życie religijne, społeczne i gospodarcze mieszkańców miasta. Uzupełnieniem są przedmioty związane ze wspomnianym okresem.

(Muzeum Ziemi Krajeńskiej)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone