Zamknij
REKLAMA

Wystawa plakatu Moniuszkowskiego w CKiS w Sępólnie Krajeńskim

09:09, 08.05.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Wystawa plakatu Moniuszkowskiego w CKiS w Sępólnie Krajeńskim - fot. Andrzej Ossowski

Po koncercie „Moniuszko lirycznie, patriotycznie i na wesoło” prezentującego utwory tegoż kompozytora w wykonaniu Natalii Kowalenka - sopran, Aleksandra Ładysza - bas i Jarosława Domagały - fortepian, który odbył się 3 maja w Centrum Kultury i Sztuki, kolejną odsłoną obchodów Roku Moniuszkowskiego jest otwarta 7 maja galeria  plakatu Moniuszkowskiego Witolda Mysyrowicza, na której zaprezentowano kilkanaście plakatów.

Koncert i wystawa są częścią  prezentowanego w Polsce i kilku krajach świata cyklu  „200 Koncertów na 200 rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki”.

A. Ossowski 

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone