Zamknij

TEDE wystąpi na Festiwalu Muzyka nad Notecią

TEDE wystąpi na Festiwalu Muzyka nad Notecią
  • piątek 30 września, 16:00
  • 4.09.2022
  • Nakło nad Notecią
  • Wstęp wolny
Już 4 września na terenie przy ul. Noteckiej w Nakle nad Notecią odbędzie się największe nakielskie muzyczne wydarzenie 2022 roku. 7 koncertów. 6 godzin muzyki. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

Jednym z headlinerów FESTIWALU MUZYKA NAD NOTECIĄ jest... Jacek Graniecki, TDF, Fiodor, Biały Kieł, niekwestionowany król parkietu, featów i beefów, najnowszy członek Chillwagonu, którego wszyscy doskonale znacie jako TEDE! 

Na scenie hip-hopowej aktywny od około 1994. Najpierw działając z warszawskim zespołem 1 Killa Hertz, który przerodził się Trzyha. Później przyszedł czas na Warszafski Deszcz. W roku ubiegłym 20-lecie obchodził jego debiutancki solowy album S.P.O.R.T. Od 2001 roku do dnia dzisiejszego wydał 18 oficjalnych wydawnictw, a także liczne utwory i mixtape'y. Stał się artystą z największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowału na polskiej liście przebojów OLiS. Choć lata lecą Jacek wciąż przeżywa swoją drugą młodość, udowadniając, że odnajduje się w nowych trendach, często samemu je kreując. Raper, influencer i youtuber - ostatnio tworzy serial internetowy pn. "Tedenovela", którego nowe odcinki można oglądać w każdy piątek o godz. 16:20 na Tedewizji. Praca w telewizji nie jest mu obca, tak jak Wam z pewnością nie są obce programy "Bezele", "Operacja Tuning" czy "Fabryka Gwiazd". Założyciel wytwórni Wielkie Joł i właściciel marki odzieżowej PLNY Tekstylia.

O TDF'ie można byłoby pisać i pisać, ale zamiast tego proponujemy Wam udział w Festiwalu Muzyka nad Notecią, gdzie 4 września z pewnością nie zabraknie bangerów i hitów, które TEDE stworzył na przestrzeni lat! Pamiętajcie - WSZYSCY JESTEŚMY NWJ, dlatego unieście swoje NWJotki w górę!

Organizatorem wydarzenia jest Nakielski Ośrodek Kultury przy wyłącznym wspraciu Gminy Nakło nad Notecią.

 


październik 2022


7.10 piątek
Spektakl teatralny "Żona do adopcji"

listopad 2022