Zamknij
REKLAMA

niedziela, 22.09, godz. 15:00

Minikowo, tereny wystawowe KPODR

Bilety: wstęp wolny

Zapraszamy na kolejny punkt obchodów 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią przez Władysława Łokietka, którym będzie Muzyczny Piknik Rodzinny!

Już 22 września na terenie wystawowym KPODR Minikowo czeka na Was wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i komedii. Zaśpiewają dla Was: Kayah, Izabela Trojanowska - Fanpage, Michał Kaczmarek Fan Page, a towarzyszyć im będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego. O dobry humor zadba Cezary Pazura - profil oficjalny. Nie zabraknie także lokalnych wykonawców. Wśród nich będą Małgorzata Malikowska i Wiktoria Vollmuller.

Koncertowi towarzyszyć będą:
- coroczna Wystawa Jesień w Ogrodzie
- XII Krajowa Wystawa Szpiców i Psów Ras Pierwotnych
- pierwszy Piknik Lotniczy
- pokaz sprzętu służb mundurowych
- stoiska instytucji
- stoiska Kół Gospodyń Wiejskich
- rękodzieło
- gastronomia
- plac zabaw dla najmłodszych.

W trakcie Pikniku Lotniczego będzie można skorzystać z płatnych lotów widokowych.

Zachęcamy, by tego dnia skorzystać z bezpłatnego transportu autobusowego. Bezpłatne autobusy będą na przedniej szybie miały oficjalne logo 720-lecia Nakła nad Notecią i będą się zatrzymywały również w Trzeciewnicy i Ślesinie - mieszkańcy tych miejscowości również mogą skorzystać z przejazdów. Rozkład jazdy zostanie opublikowany w osobnym poście w wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania 720. rocznicy nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią.

Honorowy patronat nad wydarzeniem organizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury i Gminę Nakło nad Notecią objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

UWAGA: Podczas koncertu obowiązuje regulamin imprezy masowej.