Zamknij
REKLAMA

niedziela, 19.01, godz. 16:00

MGOK Kamień Krajeński

Bilety: Bezpłatne wejściówki

MGOK w Kamieniu Kraj. Koncertem Noworocznym, który odbędzie się w dniu 19 stycznia 2020 roku, stwarza okazję do spotkania się mieszkańców przy muzyce słynnych arii operowych i znanych utworów najwybitniejszych kompozytorów.

W sali widowiskowej MGOK  o godzinie 16:00 odbędzie się Wiedeńska Gala Operetki w wykonaniu zespołu śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów „Artes Ensemble” pod dyrekcją artystyczną pianisty wirtuoza Andrzeja Janaszka – laureata prestiżowych konkursów i festiwali muzycznych. W programie noworocznego widowiska muzyka podziwiana i zachwycająca miliony melomanów na całym świecie niezmiennie od dziesiątek lat, znana z programów sal koncertowych, teatrów muzycznych, radia, telewizji, rozbrzmiewająca w najważniejszych ośrodkach muzycznych świata.

Zespół śpiewaków operowych, solistów instrumentalistów Artes Ensemble gwarantuje publiczności ponad dwugodzinną noworoczną, wysokiej klasy muzyczną ucztę, szampańską zabawę i wyśmienitą rozrywkę w ten jedyny w roku, magiczny NOWOROCZNY WIECZÓR.

Koncert Noworoczny odbędzie się pod patronatem Burmistrza Kamienia Krajeńskiego

WEJŚCIÓWKI NA GALĘ DO ODBIORU W BIURZE MGOK OD DNIA 8 STYCZNIA

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone