Zamknij

White Christmas

White Christmas
  • niedziela 12 grudnia, 18.00
  • 12.12.2021
  • RCK Piła
  • 45 zł
ZARÓWNO STÓŁ ŚWIĄTECZNY JAK I MUZYKA – ŁĄCZĄ POKOLENIA

Zapraszamy Państwa na urokliwy koncert świąteczny z udziałem gwiazd sceny i estrady. Najsłynniejsze świąteczne/bożonarodzeniowe utwory oraz najpiękniejsze kolędy w doskonałym wykonaniu w połączeniu z pełną blasku scenerią stworzą zjawiskową, niepowtarzalną atmosferę, wprowadzając Państwa w magiczny klimat świąt.

Wystąpią dla Państwa:

Ksenia Shaushyshvili - artystka na stałe mieszkająca w Polsce, pochodząca z Białorusi z Gruzińskimi korzeniami. Ukończyła szkołę aktorską w Brześciu oraz Akademię Muzyczną w Poznaniu na wydziale wokalno-aktorskim. Laureatka wielu międzynarodowych konkursów pieśni estradowej. Obdarzona wdziękiem i scenicznym temperamentem ujmuje publiczność poza kunsztem wokalnym, interpretacją utworów i grą aktorską.

Emilia Zielińska – solistka, której spokój, talent, anielski głos i czarująca osobowość urzekają koncertową publiczność. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. W swoim dorobku artystycznym ma kreacje wielu postaci teatralnych min: Adelli z Zemsty Nietoperza czy Liry z Krainy Uśmiechu, koncerty z Łódzką Filharmonią z Orkiestrą Symfoników Bydgoskich a także koncerty, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński. Współpracuje z Polską Operą Kameralną oraz Teatrem Muzycznym w Łodzi. Występowała także na Koncercie bożonarodzeniowym dla Ojca Świętego Jana Pawła II w Watykanie w Sali Klementyńskiej.

Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który na scenie łączy skromność z dostojnością. Śpiewak czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Ma w swoim dorobku koncerty z Łódzką Filharmonią oraz Orkiestrą Symfoników Bydgoskich. W Teatrze Muzycznym w Łodzi kreuje wiele ról operetkowych a także musicalowych. Uczestnik wielu festiwali Operowo-Operetkowych. Znany i ciepło przyjmowany przez publiczność za wspaniałe wykonania operetkowe oraz utwory muzyki światowej. Solista projektu trzech i 10 tenorów.

Mirosław Niewiadomski – tenor, który na scenie prezentuje niezwykłą elegancję i mocny głęboki głos. Artysta, który poza setkami koncertów w kraju i za granicą w swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych (min: Barinkay w Baronie Cygańskim J. Straussa czy Alfred w Traviacie), oraz autorski projekt Presley vs Sinatra, który dowodzi, że artysta chętnie sięga i doskonale czuje się w utworach muzyki estradowej. Wydał do tej pory siedem płyt z utworami muzyki różnego gatunku. Solista projektu trzech i 1O tenorów.

Solistom towarzyszyć będzie zespół kameralny BOGNABAND. Muzycy, którzy poza własną działalnością koncertową i współpracą z solistami, związani są także z Teatrem Wielkim i Muzycznym w Łodzi, Filharmonią i Akademią Muzyczną w Łodzi. Bogaty repertuar pozwala im wykonywać utwory muzyki różnego gatunku a autorskie aranżacje nadają utworom nowego brzmienia.

Koncert poprowadzi – Renata Brukiewicz. Producent i prowadząca wydarzenia kulturalne i biznesowe. Jako jedna z dwóch prowadzących w Polsce jest ekspertem z zakresu savoir vivre i etykiety oraz prowadzi szkolenia i prelekcje z tej tematyki. Na scenie spójna i przekonująca ujmuje taktownością. Ceniona poza merytoryką za styl i elegancję.


listopad 2021


28.11 niedziela
Niebo nad Jeziorem

Niebo nad Jeziorem

28 listopada 2021 

Czytaj więcej

grudzień 2021


5.12 niedziela
Jarmark Mikołajkowy
5.12 niedziela
Koncert Wiedeński z klasą i humorem
12.12 niedziela
White Christmas

White Christmas

12 grudnia 2021 

Czytaj więcej
18.12 sobota 19.12 niedziela
JARMARK BOŻONARODZENIOWY W ZŁOTOWIE

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W ZŁOTOWIE

18 grudnia 2021  - 19 grudnia 2021

Czytaj więcej

styczeń 2022


2.01 niedziela
Koncert Noworoczny

Koncert Noworoczny

2 stycznia 2022 

Czytaj więcej
7.01 piątek
Noworoczny wieczór z gwiazdami