Zamknij
REKLAMA

Policjanci proszą o kontakt świadków pobicia na terenie CH Rondo

19:23, 25.07.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci proszą o kontakt świadków pobicia na terenie CH Rondo - fot. policja.pl

Policjanci z komisariatu na bydgoskim Błoniu poszukują świadków pobicia 16-latka przez dwóch mężczyzn na terenie CH Rondo w Bydgoszczy. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Błonia - informuje podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci z Błonia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 16-latka przez dwóch nieznanych mężczyzn. Do zdarzenia doszło 20 lipca 2018 r. około godziny 20:40 na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy na wysokości restauracji McDonald`s oraz na tarasie centrum.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pokrzywdzonego będącego w towarzystwie sześciu dziewczyn, zaczepiało dwóch nieustalonych mężczyzn już wcześniej w autobusie linii 58 na trasie od Janowca w kierunku Ronda Grunwaldzkiego i centrum miasta około godziny 20:20.

Osoby, które były świadkami opisywanych sytuacji, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. 52 588 13 59 albo na numer alarmowy 112.

(źródło: KWP Bydgoszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Marek Marek

3 0

Sam byłem tam napadnięty a policja nawet zgłoszenia nie przyjęła. Ogólnie to Bydzia zamienia się w zwykłą patologiczną spelunę. Piwo i ćpanie na każdym kroku, więc co się dziwić co nocnym pobiciom i napadom.
20:57, 25.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone