Zamknij
REKLAMA

Dożynki Powiatowe – Rzeczenica 2018

11:31, 22.08.2018 | red.
Skomentuj Dożynki Powiatowe ? Rzeczenica 2018 - fot. Pixabay
REKLAMA

Mieszkańcy oraz Wójt Gminy Rzeczenica serdecznie zapraszają do obchodów tegorocznych Dożynek Powiatu Człuchowskiego. Odbęda się one 15 września w Rzeczenicy. Tradycyjne obchody rozpocznie Msza Święta, która zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Jezusa i Św. Mikołaja w Rzeczenicy o godz. 14:00, a po niej nastąpi przejście korowodu dożynkowego do amfiteatru przy ul. Czarnej.

Podczas obchodów zostanie wybrany Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy, przeprowadzony zostanie Turniej Gmin Powiatu Człuchowskiego oraz konkurs na Najsmaczniejszą Drożdżówkę Powiatu Człuchowskiego. Szczegóły oraz regulaminy konkursów dożynkowych poniżej:

Formularz zgłoszeniowy 
Regulamin konkursu na Najpiękniejszy wieniec dożynkowy 
Regulamin konkursu kulinarnego na Najsmaczniejszą drożdżówkę Powiatu Człuchowskiego 
Regulamin Turnieju Gmin Powiatu Człuchowskiego 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz