Zamknij
REKLAMA

Drogi powiatowe w coraz lepszym stanie

21:06, 15.05.2019 | źródło: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Drogi powiatowe w coraz lepszym stanie - fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

To już czwarty i ostatni etap jednej z najważniejszych inwestycji drogowych prowadzonych przez Powiat Nakielski. W ostatnich latach przebudowano drogę na odcinku od Rozwarzyna do Weroniki. W tym roku przebudowa obejmuje roboty budowlane na terenie miejscowości Piotrowo i Kowalewko.

Prace na tym ponad kilometrowym odcinku drogi polegają na poszerzeniu istniejącej jezdni do szerokości 5,5 metrów, budowie ścieżki pieszo-rowerowej, przebudowie zjazdów oraz budowie studni chłonnych. Aktualnie wykonywane jest poszerzenie jezdni oraz ustawiany jest krawężnik.

Modernizację drogi planuje się zakończyć do 15 listopada 2019 roku.

W związku z wykonywanymi inwestycjami mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i przeprasza za utrudnienia!

(źródło: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

v v v vv v v v

5 1

Miło patrzeć jak Polska pięknieje.Gdzie nie pojedziesz widać drogi w remoncie.Nie ma teraz złodziei w rządzie to i pieniądze są. Dlatego należy wesprzeć 26 maja rząd Prawa i Sprawiedliwości oddając swój głos na listę nr 4. Te wybory i następne jesienią musimy wygrać . 07:21, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone