Zamknij
REKLAMA

Piła: Marsz dla Życia i Rodziny - zapowiedź

18:52, 07.06.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Piła: Marsz dla Życia i Rodziny - zapowiedź

Chcąc pokazać piękno tradycyjnego modelu rodziny opartej na miłości i małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartej na przyjęcie i wychowanie dzieci oraz dobro całego społeczeństwa, Centrum Życia i Rodziny po raz kolejny organizuje w setkach miast w całej Polsce Marsze dla Życia i Rodziny. 

- Wydźwięk tego wydarzenia ma wyłącznie pozytywny charakter - mówią organizatorzy. - Chcemy zamanifestować piękno i wartość życia każdego człowieka, który jest nim od momentu poczęcia, co jest bezdyskusyjnym faktem naukowym, aż do naturalnej śmierci. 

W tym roku kwestią, na którą organizatorzy planują zwrócić szczególną uwagę, jest edukacja seksualna, ponieważ w wielu miastach Polski podjęto już próbę zastąpienia wychowania dzieci i młodzieży we wstrzemięźliwości przedmałżeńskiej i do życia w rodzinie na permisywny model edukacji seksualnej, którego opłakane skutki możemy obserwować w społeczeństwach Europy zachodniej. 

- Jej prowadzenie w oderwaniu od chrześcijańskich wartości moralnych jest źródłem deprawacji dzieci i młodzieży, a także łamie naturalną barierę wstydu dziecka, narażając je na wykorzystanie seksualne przez rówieśników lub osoby dorosłe - podkreślają organizatorzy.

Pilski Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca 2019 r. Początek o godzinie 11:30 Mszą św. w kościele pw. św. Antoniego. Następnie uformujemy przed kościołem korowód i przemaszerujemy na plac Zwycięstwa gdzie czekają niespodzianki, w szczególności dla dzieci.

Organizatorzy proszą o ubranie się na biało i dołączenie do akcji "pieluszka dla maluszka" czyli zbiórki pieluch jednorazowych dla Domu Samotnej Matki. 

Autor: Sebastian R. Krajewski

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone