Zamknij

Sępoleńskie LO poszerza ofertę edukacyjną. We wrześniu ruszy klasa policyjna

21:51, 19.02.2021 | E.S
Skomentuj Sępoleńskie LO poszerza ofertę edukacyjną. We wrześniu ruszy klasa policyjna - fot. kanal10.pl
REKLAMA

W czwartek, 18 lutego br., dzięki staraniom poseł Ewy Kozaneckiej oraz zespołu promocyjnego w składzie: Katarzyna Wojtkowiak, Arkadiusz Ziołecki i Karolina Pliszka, podpisano umowę o współpracy, w wyniku której od września 2021 roku w sępoleńskim liceum ruszy klasa policyjna. Sygnatariuszami porozumienia byli: dr Helena Czakowska - rektor Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, insp. Paweł Zawada - komendant Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, Jarosław Tadych - starosta sępoleński oraz Tomasz Cyganek - dyrektor LO w Sępólnie Krajeńskim.

Po trwających od sierpnia ubiegłego roku staraniach poseł Ewy Kozaneckiej, 25 września 2020 odbyło się pierwsze spotkanie dyrektora LO Tomasza Cyganka i Zespołu Promocyjnego LO reprezentowanego przez Arkadiusza Ziołeckiego i Karolinę Pliszkę, z Komendantem Wojewódzkim Policji inspektorem Piotrem Leciejewskim i Rektor KPSW Heleną Czakowską. Spotkanie zaowocowało porozumieniem w sprawie utworzenia w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kotarbińskiego w Sępólnie klasy policyjnej. Powiat Sępoleński jako organ prowadzący wydał zgodę na utworzenie nowego kierunku w LO.

Od listopada trwały rozmowy z Komendą Wojewódzką Policji oraz władzami uczelni KPSW i poseł Kozanecką w sprawie uzgodnienia programu zajęć dla uczniów klasy policyjnej.

Efektem tych wszystkich działań było podpisanie w dniu wczorajszym (18.02.2021) umów z Policją i Kujawsko-Pomorską Szkołą Wyższą w siedzibie sępoleńskiego Liceum przez zainteresowane strony.

 

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

z   Powiatuz Powiatu

5 1

A to dobre, PiS ratuje upadające sępoleńskie liceum.SUPER !👍 Platforma jakoś na ten pomysł nie wpadła, bo zawsze miała co innego w głowie, aktualnie wojuje z PiSem biorąc udział i wspierając strajki oszalałych i wulgarnych kobiet (np. poseł Kozłowska🤣)Oby tylko młodzież zechciała z tego skorzystać. 08:16, 20.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RinRin

0 1

Taki maleńki szczególik ... "oby".
Żeby nie było, jak z Autosanem. Tam też ostro pomagali. 09:40, 20.02.2021


00070007

1 0

Czerwony zakiecik bedzie pilnowal by sie nieudalo. 14:53, 20.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


0%