Zamknij
REKLAMA

Kompleks sportowy przy LO w Sępólnie Krajeńskim z RFIL

10:10, 07.04.2021 | E.S
Skomentuj
REKLAMA

Z przyjemnością informujemy, ze dzięki wsparciu i zaangażowaniu poseł Ewy Kozaneckiej, na liście projektów które uzyskały dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych znalazł się projekt zgłoszony przez Powiat Sępoleński i Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego  Sępólnie Krajeńskim!

W ramach projektu planowane jest powstanie boiska wielofunkcyjnego, w skład którego wchodzić będzie boisko do piłki ręcznej, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki oraz kort do tenisa ziemnego. Ważnym elementem kompleksu będzie bieżnia, a tuż obok głównej płyty powstanie siłownia zewnętrzna I boisko do gry w badmintona.

Planowany jest również remont sali gimnastycznej, który obejmie zmianę konstrukcji podłogi (na podłoże w technologii gel floor).  

Obiekt zostanie ogrodzony i oświetlony. Zakończenie inwestycji Starostwo Powiatowe planuje jeszcze w tym roku.

Przyznane dofinansowanie wynosi 1 200 000,00 zł.

Zespół promocyjny (w osobach K. Pliszka, K. Wojtkowiak, A. Ziołecki) wyraża wdzięczność za najdrobniejsze gesty wsparcia i dobre słowo, które przybliżyły nas do realizacji wyznaczonego na początku roku szkolnego celu. Obiecujemy, że to nie koniec zmian. DZIĘKUJEMY.

Tekst: LO im. T. Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%