Zamknij
REKLAMA

Urząd Pocztowy w Wąwelnie jednak będzie odtworzony!

21:40, 04.10.2019 | E.S
Skomentuj Urząd Pocztowy w Wąwelnie jednak będzie odtworzony! - fot. Paweł Szydeł
REKLAMA

W lutym tego roku informowaliśmy, że jest zielone światło dla przywrócenia placówki pocztowej w Wąwelnie w gminie Sośno. W sprawę bardzo zaangażowała się poseł Ewa Kozanecka i to jej wsparcie zaowocowało podjęciem konkretnych decyzji. Od tamtego czasu minęło jednak osiem miesięcy i co bardziej niecierpliwi czy nawet nieżyczliwi zaczęli głośno powątpiewać, czy złożona obietnica będzie zrealizowana.

Rękę na pulsie trzymał jednak przewodniczący gminnych struktur Prawa i Sprawiedliwości Józef Domek oraz sama poseł Ewa Kozanecka. 

Dzisiaj, na jednym z portali społecznościowych, przewodniczący sośnieńskiego PiS-u opublikował treść maila od pani poseł Ewy Kozaneckiej, w którym parlamentarzystka przytacza słowa listu, który dotarł do niej z Sekretariatu Wiceprezesa Zarządu Poczty Polskiej Grzegorza Kurdziela. Wynika z niego, że podpisanie umowy na wykonanie adaptacji lokalu dla nowo uruchamianej placówki pocztowej w Wąwelnie nastąpi 15 listopada br. Inwestycja ma być zrealizowana w połowie stycznia przyszłego roku. Sekretariat Wiceprezesa Zarządu informuje ponadto, że termin ten może zostać skrócony.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz