Zamknij
REKLAMA

Finał Szlachetnej Paczki za nami! Kilkadziesiąt rodzin z okolicy otrzymało pomoc!

22:09, 10.12.2019 | E.S
Skomentuj Finał Szlachetnej Paczki za nami! Kilkadziesiąt rodzin z okolicy otrzymało pomoc! - fot. nadesłane
REKLAMA

Ostatni tydzień, a w szczególności sobota i niedziela, to był wyjątkowy czas, podczas którego SZLACHETNA PACZKA połączyła w mądrej pomocy setki tysięcy osób. W weekend 7-8 grudnia, nazywany Weekendem Cudów, wolontariusze wręczyli rodzinom paczki przygotowane przez darczyńców.

W naszym powiecie działały dwie drużyny wolontariuszy, Gmina Więcbork oraz Gmina Sępólno, lecz nie ograniczały się jedynie do działań tylko na terenie swoich rejonów. Pomoc dotarła także do Gminy Sośno i Gminy Kamień Krajeński, od Obkasu po Mierucin. Łącznie około 60 rodzin otrzymało paczki. A skąd? Darczyńcy to osoby prywatne, firmy, instytucje. Nas ogromnie cieszy udział jednostek samorządu terytorialnego, które podjęły się roli darczyńcy u kilkunastu rodzin! Pracownicy Urzędu Miejskiego, Powiatowego Urzędu Pracy, Starostwa Powiatowego, Ośrodka Pomocy Społecznej, Zakładu Gospodarki Komunalnej, pracownicy i czytelnicy Biblioteki Publicznej, pracownicy i rodzice dzieci z Centrum Małego Dziecka i Rodziny, przedszkoli nr 1 i nr 2, uczniowie i kadra Liceum Ogólnokształcącego – wszyscy zostali darczyńcami! W zbiórce wzięli udział także piłkarze LKS Kamionki Kamień Krajeński, pracownicy MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie i mieszkańcy powiatu.

Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do ułatwienia naszej pracy i udzielili nam wsparcia. W pierwszej kolejności dziękujemy Panu Burmistrzowi Waldemarowi Stupałkowskiemu oraz Panu Staroście Jarosławowi Tadychowi, którzy objęli nasz rejon patronatem i na których mogliśmy zawsze liczyć. Wielkiego wsparcia udzielili pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej, za co serdecznie dziękujemy Pani Izabeli Fröhlke, Pani Nataszy Ksobiak i Pani Renacie Lorek. Nieoceniona była pomoc Pana Marka Charta z Centrum Sportu i Rekreacji, Pana Grzegorza Glińskiego z Zakładu Transportu i Usług oraz Pani Iwony Gutowskiej z Centrum Aktywności Społecznej. Nie mniejsze podziękowania należą się Pani Wiesławie Stafiej i pracownikom Warsztatu Terapii Zajęciowej, a także Pani Grażynie Milachowskiej oraz słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

26 zapracowanych i głodnych wolontariuszy oraz goszczących w magazynie darczyńców nakarmiła Pizzeria Hvarska, Pizzeria Milano, Pizzeria Soprano, Fabryka Smaków i Piekarnia Bąkowski & Tomas. Nie byłoby pomocy, gdyby nie media, które podawały dalej nasze komunikaty. Wszystkim Państwu bardzo, bardzo dziękujemy!

Jako lider, kłaniam się nisko i z całego serca dziękuję 25 wolontariuszom, którzy od września ciężko pracowali, żeby komuś potrzebującemu sprawić radość. Bez Was nie ma paczek, rejonu i mnie. Dobro wraca!

Lider rejonu Gmina Sępólno Krajeńskie

Robert Czerechowski

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Ja Ja

6 2

Bez Ciebie Szanowny Liderze Robercie nie byłoby SZLACHETNEJ PACZKI !!! Dziękujemy !!! 22:55, 10.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

00070007

0 2

bez zyczliwosci Buemistrza i Starosty 11:50, 11.12.2019