Zamknij
REKLAMA

Co z imprezami letnimi w dobie koronawirusa?

22:04, 25.06.2020 | źródło: UM Człuchów
Skomentuj fot. UM Człuchów
REKLAMA

Wszystkie tegoroczne człuchowskie imprezy masowe nie odbędą się w plenerze. Część wydarzeń przenoszonych jest do sieci, inne są przekładane na rok przyszły. Nie oznacza to jednak, że nie odbędzie się żadna impreza - informuje Miejski Dom Kultury w Człuchowie.

Ze względu na ograniczenia sanitarne organizacja wszelkich imprez masowych jest teraz wykluczona. Obowiązujące obecnie prawo dopuszcza przeprowadzenie wydarzeń, w których uczestniczy nie więcej niż 150 osób. Na sztandarowe człuchowskie imprezy przychodzi jednak od kilkuset do kilku tysięcy widzów. To wyklucza możliwość organizacji imprez w tradycyjnej formule. Nie oznacza to jednak, że koncertów nie będzie wcale. 

- Większość wydarzeń przenieśliśmy do sieci, tak jak choćby Przegląd Piosenki Dziecięcej, czy zbliżający się dużymi krokami Polish Boogie Festival, czy później CZWRap Night – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Jest szansa także na małe kameralne wydarzenia. Najbliższe odbędzie się już w sobotę (27.06) na Rynku. Będzie to niewielki piknik rodzinny. Na 12 lipca planowany jest z kolei finał Konkursu Piosenki Dziecięcej. 

- Chcielibyśmy to zrobić w plenerze. Trzeba będzie ogrodzić teren, trzeba będzie zabezpieczyć publiczność w maseczki, zapewnić zachowanie odległości. Mam nadzieję, że to się uda – dodaje Bondarenko. 

W okresie wakacyjnym prowadzone będą za to zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży.
 

(źródło: UM Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz