Zamknij
REKLAMA

Otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego w Sypniewie

21:25, 14.11.2017 | źródło: Urząd Gminy i Miasta Jastrowie
REKLAMA
Skomentuj
Otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego w Sypniewie - fot UMiG Jastrowie

13 listopada 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Sypniewie odbyła się uroczystość otwarcia boiska Orlik. W uroczystości udział wzięli: Poseł na Sejm RP Grzegorz Piechowiak, przedstawiciel Posła na Sejm RP Błażeja Pardy, przedstawiciel Delegatury Kuratorium Oświaty w Pile, Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk, Zastępca Burmistrza Jerzy Klimczak, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kurzyna oraz Radni Rady Miejskiej w Jastrowiu, Proboszcz miejscowej Parafii ks. Mariusz Bąk, Sołtysi, Dyrektorzy, Prezesi i Kierownicy zakładów pracy z terenu Gminy i Miasta Jastrowie oraz społeczność szkoły - informuje Urząd Gminy i Miasta Jastrowie.

Przecięcie wstęgi poprzedził program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły i wystąpienia zaproszonych gości. Ta część otwarcia boiska była również okazją do prezentacji dużego dorobku sportowego uczniów oraz wręczenia nagród.

Boisko Orlik wyposażone jest w bieżnię, skocznię w dal, boisko do piłki nożnej, siatkowej piłki plażowej oraz boisko do piłki koszykowej (Streetball).

REKLAMA
(źródło: Urząd Gminy i Miasta Jastrowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone