Zamknij
REKLAMA

Nowy ambulans dla Jastrowia

20:20, 22.09.2019 | źródło: UGiM w Jastrowiu
Skomentuj Nowy ambulans dla Jastrowia - fot. UGiM w Jastrowiu
REKLAMA

W ramach realizacji ogólnopolskiego „Programu wymiany ambulansów” Ministerstwa Zdrowia do podstacji w Jastrowiu pogotowia ratunkowego Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie trafi jedna z 200 nowoczesnych karetek. Kwota dofinansowania to 400 tys. zł, kwota pozwoli na zakup nowoczesnego pojazdu przystosowanego do funkcjonowania w systemie ratownictwa medycznego - informuje UGiM w Jastrowiu. 

18 września oficjalnego przekazania czeku na kwotę 400 tys. zł dokonał wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński na ręce dyrektor Szpitala Powiatowego w Złotowie im. Alfreda Sokołowskiego Pani Joanny Harbuzińskiej–Turek. W wydarzeniu udział wzięli poseł Marta Kubiak, poseł Grzegorz Piechowiak, poseł Ryszard Czarnecki, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Adam Bogryczewicz, przedstawiciele władz Powiatu Złotowskiego ze Starostą Ryszardem Goławskim, Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk, przedstawiciele Rady Powiatu, przedstawiciele Rady Miejskiej w Jastrowiu oraz przedstawiciel Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Złotowie.

Zakup nowego ambulansu pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów oraz przyczyni się do poprawy warunków pracy ratowników medycznych. Pozostaje nam cieszyć się z otrzymanego wsparcia i życzyć aby akcji ratunkowych z udziałem nowego ambulansu było jak najmniej.

(źródło: UGiM w Jastrowiu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Wyborca   2019r.Wyborca 2019r.

1 0

Ciekawe co Kidawa dałaby Polakom gdyby nie daj Boże została premierem.Smiem twierdzić,że nic, a wprost odwrotnie zabrałaby wszystko co dał PiS. 13 pażdziernika wrzuć Platformę do śmietnika, głosuj na sprawdzony i budzący zaufanie wśród Polaków PiS ! 06:32, 23.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%