Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne przedszkole? Spotkanie informacyjne dla rodziców

21:36, 10.05.2018 | źródło: UM Łobżenica
REKLAMA
Skomentuj
Bezpłatne przedszkole? Spotkanie informacyjne dla rodziców

25 maja o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej im. KEN w Łobżenicy (budynek przy ul. Sikorskiego 3) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci w wieku 3-4 lat. Podczas spotkania przedstawiona zostanie bezpłatna oferta edukacyjna dla maluszków, dla których w ramach projektu "Nowe miejsca wychowania przedszkolnego dla dzieci 3-4 letnich w Gminie Łobżenica" utworzony zostanie nowy oddział przedszkolny.

W ramach projektu przewidziano nie tylko stworzenie grupy przedszkolnej, ale również modernizację pomieszczeń w tzw. pawilonie, zakup wyposażenia, mebli, pomocy dydaktycznych i sprzętu TIK. Dzieci będą miały zapewnione zajęcia edukacyjno-opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 6:30 do 16:30, a także zajęcia logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne i naukę języka angielskiego. Wyżywienie obejmować będzie śniadanie, obiad i podwieczorek, a wszystko to bezpłatnie.

Utworzenie nowego oddziału to kolejny krok do tego, by wszystkie dzieci z terenu gminy Łobżenica mogły korzystać z opieki przedszkolnej. Jak podkreśla zastępca burmistrza Łobżenicy Józef Lewandowski, w tym roku żadne dziecko nie spotka się z odmową przyjęcia do przedszkola, gdyż dzięki projektowi potrzebne miejsca zabezpieczone zostały w stu procentach. Rozważana jest również możliwość, by do przedszkola przyjmować również te dzieci, których rodzice pracują na terenie gminy, a mieszkają w gminach ościennych.

(źródło: UM Łobżenica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone