Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne przedszkole? Przedłużony termin naboru!

15:51, 09.06.2018 | źródło: UM Łobżenica
REKLAMA
Skomentuj
Bezpłatne przedszkole? Przedłużony termin naboru! - fot. Pixabay

25 maja odbyło się spotkanie podczas którego przedstawiona została bezpłatna oferta edukacyjna dla maluszków, dla których w ramach projektu "Nowe miejsca wychowania przedszkolnego dla dzieci 3-4 letnich w Gminie Łobżenica" utworzony zostanie nowy oddział przedszkolny. Informujemy, że termin naboru do oddziału został przedłużony. Dzieci można zgłaszać przez cały czerwiec, aż do wyczerpania miejsc. Więcej informacji uzyskać można dzwoniąc na numer telefonu 503108847 oraz w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Łobżenicy - informuje Marta Konek z Urzędu Miejskiego w Łobżenicy.

W ramach projektu przewidziano nie tylko stworzenie grupy przedszkolnej, ale również modernizację pomieszczeń w tzw. pawilonie, zakup wyposażenia, mebli, pomocy dydaktycznych i sprzętu TIK. Dzieci będą miały zapewnione zajęcia edukacyjno-opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 6.30 do 16.30, a także zajęcia logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne i naukę języka angielskiego. Wyżywienie obejmować będzie śniadanie, obiad i podwieczorek, a wszystko to bezpłatnie.

Utworzenie nowego oddziału to kolejny krok do tego, by wszystkie dzieci z terenu gminy Łobżenica mogły korzystać z opieki przedszkolnej. Jak podkreśla zastępca burmistrza Łobżenicy Józef Lewandowski, w tym roku żadne dziecko nie spotka się z odmową przyjęcia do przedszkola, gdyż dzięki projektowi potrzebne miejsca zabezpieczone zostały w stu procentach. Rozważana jest również możliwość, by do przedszkola przyjmować również te dzieci, których rodzice pracują na terenie gminy, a mieszkają w gminach ościennych.

(źródło: UM Łobżenica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone