Zamknij

Podpisali umowę na rozbudowę oczyszczalni ścieków w Liszkowie

12:25, 14.04.2019 | źródło: UM Łobżenica
REKLAMA
Skomentuj
Podpisali umowę na rozbudowę oczyszczalni ścieków w Liszkowie - fot. UM Łobżenica

12 kwietnia w Urzędzie Miejskim Gminy Łobżenica odbyło się podpisanie umowy pomiędzy Gminą Łobżenica a wykonawcą robót budowlanych ATA-TECHNIK z Budzynia na realizację projektu pn. „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Liszkowie wraz z budową kolektora ścieków sanitarnych i przyłączy kanalizacyjnych w Liszkowie i modernizacją sieci w miejscowości Witrogoszcz Osada”. 

Na realizację projektu Gmina Łobżenica pozyskała dofinansowanie ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 4.3.1 Gospodarka wodno-ściekowa. W wyniku przeprowadzonej oceny formalnej oraz merytorycznej przez Urząd Marszałkowski, wniosek Gminy Łobżenica znalazł się na 3 pozycji projektów rekomendowanych do dofinansowania. Realizacja projektu zakłada przebudowę i rozbudowę oczyszczalni ścieków w miejscowości Liszkowo, budowę kolektora ścieków sanitarnych wraz z przyłączami kanalizacyjnymi w miejscowości Liszkowo oraz modernizację sieci kanalizacyjnej we wsi Witrogoszcz- Osada.

Całkowita wartość projektu wynosi 12.979.797,43 złotych z czego kwota dofinansowania opiewa na sumę 4.245.265,55 złotych.

REKLAMA
(źródło: UM Łobżenica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone