Zamknij
REKLAMA

Sępoleńskie inwestycje niezagrożone

13:47, 02.04.2020 | E.S
Skomentuj fot. arch. e-krajna
REKLAMA

Nie ma na razie zagrożenia dla obecnie realizowanych inwestycji w Sępólnie Krajeńskim. Wszystkie roboty są prowadzone na bieżąco i terminowo. Kłopotów nie powinno być także z zaplanowanymi inwestycjami.

Rozpoczęte prace, są realizowane. Zadania przyjęte w planie budżetowym też są przygotowywane do realizacji. Na dzisiaj nie widać, aby firmy, które podjęły się realizacji naszych inwestycji zawieszały działalność – uspokaja Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Waldemar Stupałkowski.

Utrudnieniem dla przedsiębiorstw jest natomiast kłopot z zaopatrzeniem materiałowym. Zdaniem burmistrza – może to spowodować opóźnienia w niektórych inwestycjach. O ile epidemie nie dotkną załóg poszczególnych firm, nie powinno być też kłopotów kadrowych. Większość prac budowlanych prowadzonych jest na powietrzu, bez kontaktu z osobami z zewnątrz.

Obecnie w Sępólnie Krajeńskim trwają roboty drogowe na ulicy Sportowej oraz Bojowników o Wolność i Demokrację. Ruszają też prace na drodze w Lutówku. Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji trwa adaptacja tamtejszych obiektów kubaturowych na domy sportowca.

źródło: Gmina Sępólno Krajeńskie

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz