Zamknij

Zapisy na Jarmark Świętego Wawrzyńca

16:04, 12.07.2018 | UM Sępólno Krajeńskie
REKLAMA
Skomentuj
Zapisy na Jarmark Świętego Wawrzyńca - fot. Szymon Szwochert (nadesłane UM Sępólno)

Do końca lipca przyjmowane będą zgłoszenia wystawców zainteresowanych prezentacją swoich wyrobów podczas sierpniowego Jarmarku Świętego Wawrzyńca w Sępólnie Krajeńskim. Szczególnie mile widziani będą rękodzielnicy. Swoje stoiska będą mogli wystawić także producenci wyrobów spożywczych, przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowych i Koła Gospodyń Wiejskich. 

Tegoroczny Jarmark Świętego Wawrzyńca odbędzie się 11 sierpnia na targowisku "Mój Rynek". Jest to jeden z elementów trwających w dniach od 3 do 12 sierpnia Dni Sępólna Krajeńskiego. Swoje wyroby będą mogli zaprezentować wystawcy z całego kraju. Jak zapowiadają organizatorzy - nie będzie tu ograniczeń regionalnych. "Warunkiem jest jednak wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w takim wydarzeniu" - mówi Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Chodzi o wcześniejsze przygotowanie odpowiedniej ilości stanowisk wystawienniczych. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca w lipca w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Karty zgłoszeniowe są do poprania na stronie internetowej placówki: http://www.ckissepolno.com.pl/

Wypełnione - można nadsyłać pocztą tradycyjną, mailem ([email protected]) lub składać osobiście. W przypadku zbyt dużej ilości chętnych o przydziale miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

(UM Sępólno Krajeńskie)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone