Zamknij

Otwarcie sali widowiskowej już w niedzielę

12:40, 26.10.2018 | UM Sępólno Krajeńskie
REKLAMA
Skomentuj
Otwarcie sali widowiskowej już w niedzielę

„Royal Ballet" Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu wystąpi w koncercie inaugurującym działalność nowo wyremontowanej sali widowiskowej w Sępólnie Krajeńskim. Obiekt jest już gotowy. Pierwsi artyści staną na scenie już w niedzielę (28.10) o godzinie 18:00. 

Gruntownie przebudowana sala widowiskowa ma nowe siedziska, wentylację, nagłośnienie i oświetlenie. Przystosowana jest ona do organizacji koncertów, widowisk teatralnych oraz projekcji filmów. Nawet spektakle baletowe mogą być atrakcją tego miejsca. 

„Don Kichot" w wykonaniu artystów ze Lwowa będzie pierwszym takim występem. 

- To barwne widowisko z udziałem baletu klasycznego, zachwycające bogactwem tańców i kostiumów oraz dowcipną narracją do muzyki Ludwiga Minkusa – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Spektakl zaprezentuje 40-to osobowa grupa muzyków i tancerzy. Narodowy Lwowski Teatr Opery i Baletu to instytucja skupiająca artystów światowej klasy.

(UM Sępólno Krajeńskie)
REKLAMA

Komentarze (3)

zonazona

2 1

Jakiś tajemniczy ten koncert .Dla wybranych gminno-powiatowych elit ? kiedy u Was na portalu ukazała się informacja późnym popołudniem w piątek zaraz skomunikowałem się z Centrum a tam informacja na ich stronie : brak biletów. Dziwne , że przy takiej słabej informacji bilety się rozeszły. 19:56, 26.10.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

xyzxyz

1 1

Raczej "elyt" 07:31, 27.10.2018


"zwykła" m"zwykła" m

2 0

Bzdury piszesz...ja weszłam na stronę CKiS i kupiłam bilety przez Internet 15 października. Nie było już wiele wolnych miejsc, ale jednak były. Kto pierwszy ten lepszy. Jeśli ktoś czeka na info z ostatniej chwili, to znając działania CKiS można się już nie załapać. Po prostu trzeba zaglądać na ich stronę, tak myślę... 13:40, 28.10.2018


© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone