Zamknij
REKLAMA

Piknik Rodzinno-Edukacyjny w Radońsku

13:33, 24.06.2019 | Andrzej Ossowski
REKLAMA
Skomentuj
Piknik Rodzinno-Edukacyjny w Radońsku - fot. Andrzej Ossowski

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego został zorganizowany pierwszy z kilku objętych programem, Piknik Rodzinno-Edukacyjny. Współorganizatorami byli Ośrodek Pomocy Społecznej w Sępólnie, Sołtys i Rada Sołecka oraz Kolo Gospodyń Wiejskich w Radońsku.

Piknik był okazją do wręczenia przez Burmistrza Waldemara Stupałkowskiego podziękowań osobom szczególnie zasłużonym przy odnowie Świetlicy Wiejskiej.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, od popcornu, waty cukrowej, ciast, grochówki, kiełbasek z rożna, kawy i napojów, oczywiście w ramach projektu za darmo, do dmuchanej zjeżdżalni, basenu z piłeczkami dla najmłodszych, po obleganą przez starsze dzieci „łódkę”. Dodatkową atrakcją były rożne gry i zabawy oraz pokaz szkolenia psa policyjnego. Przy okazji policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania w czasie wakacji.

Kolejną atrakcją Pikniku były występy zespołu tańca „modraki” z Lutowa i koncert piosenek w wykonaniu Agaty Krzyszkowskiej, Julianny Górniak i Moniki Basińskiej.

(Andrzej Ossowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ŁukaszŁukasz

0 2

Pytanie do wyborców Stupałkowskiego-dlaczego wasz burmistrz łazi z okularami na głowie? 17:03, 24.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaxaax

0 0

fajnie, coś się dzieje. oby to była impreza cykliczna. 17:43, 25.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone