Zamknij

Senioriada z cygańskim weselem

11:35, 29.05.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Senioriada z cygańskim weselem

Koło Gospodyń Wiejskich w Jastrzębcu oraz Gospodarstwo Opiekuńcze "Opieka w Zagrodzie" zaprosiły we wtorek seniorów z sołectwa Jastrzębiec na spotkanie integracyjne. W świetlicy wiejskiej w Jastrzębcu obok jego mieszkańców, do wspólnego biesiadowania zasiedli także zaproszeni seniorzy z Gostycyna, Burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski, kierownik referatu rolnictwa UM w Więcborku Tomasz Fifielski, Gabriela Panknin dyrektor szkoły w Jastrzębcu, sołtys Kazimierz Sowiński, opiekun Gospodarstwa Opiekuńczego "Opieka w Zagrodzie" Anna Kulesza, koordynator projektu Aleksandra Bielińska i Agnieszka Lach z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego KPODR w Minikowie.

Spotkanie miało na celu integrację osób starszych, emerytów, którym samotnie spędzany czas wypełnić miała wspólna radosna biesiada. Śpiewom i tańcom towarzyszył zespół państwa Zofii i Leona Najdowskich. Dzięki występom grupy teatralnej Rym Cym Cym z więcborskiego MGOK-u, pod kierunkiem Renaty Bloch, biesiadnicy mogli uczestniczyć w barwnym cygańskim weselu. 

O smaczny poczęstunek dla gości zadbały niezawodne panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jastrzębcu, współorganizatorki "Senioriady".

REKLAMA
(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone