Zamknij
REKLAMA
Świąteczny konkurs dla czytelników - Wygraj prezent dla swojego dziecka!

Dla czytelników portalu e-krajna.pl mamy do rozlosowania rowerek biegowy firmy Lionelo. Fundatorem nagrody jest sklep internetowy Śmigło, specjalizujący się w sprzedaży artykułów dziecięcych, takich jak: wózki, łóżeczka, foteliki samochodowe, rowerki biegowe, kojce i wiele innych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej spełnić proste warunki: 
Przejść do do naszej strony na Facebooku (link)

  • polubić ją
  • polubić stronę Sklep Śmigło
  • udostępnić post dotyczący konkursu 
  • napisać komentarz "Prezent dla mojego dziecka - rowerek biegowy"

Konkurs będzie trwał do niedzieli 22 grudnia. Spośród osób, które do 22.12.2019 do godz. 20:00 prawidłowo wykonają wszystkie zadania konkursowe wyłonimy jednego zwycięzcę. O wygranej i sposobie jej odbioru zwycięzca zostanie powiadomiony w poniedziałek 23 grudnia, a nazwisko zwycięzcy ogłoszone na stronie portalu e-krajna.pl oraz na naszej stronie na FB.

* UWAGA! Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska na stronie e-krajna.pl oraz naszej stronie na FB.

 

Wyniki konkursu

Drodzy Państwo! Dziękujemy za udział w naszej zabawie! Z radością informujemy, że laureatką konkursu zorganizowanego przez Regionalny Portal Informacyjny e-krajna.pl i Sklep Śmigło została pani Barbara Urban. Gratulujemy!

Panią Barbarę prosimy o kontakt z redakcją, tak aby nagroda mogła dotrzeć do niej jeszcze przed Wigilią.

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA