Zamknij
REKLAMA
Konkurs dla czytelników - wygraj matę edukacyjną dla swojego maluszka

Dla czytelników portalu e-krajna.pl mamy do rozlosowania matę edukacyjną Anika firmy Lionelo. Fundatorem nagrody jest sklep internetowy Śmigło, specjalizujący się w sprzedaży artykułów dziecięcych, takich jak: wózki, łóżeczka, foteliki samochodowe, rowerki biegowe, kojce i wiele innych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej należy spełnić proste warunki: 
Przejść do naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/e-krajnapl-171895246237282/

  • polubić ją
  • polubić stronę Sklep Śmigło
  • udostępnić post dotyczący konkursu 
  • napisać komentarz "Mata edukacyjna Anika dla mojego maluszka"

Konkurs będzie trwał do wtorku 30 czerwca 2020. Spośród osób, które do 30.06.2020 do godz. 20:00 prawidłowo wykonają wszystkie zadania konkursowe wyłonimy jednego zwycięzcę. O wygranej i sposobie jej odbioru zwycięzca zostanie powiadomiony w środę 1 lipca, a nazwisko zwycięzcy ogłoszone na stronie portalu e-krajna.pl oraz na naszej stronie na FB.

* UWAGA! Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska na liście laureatów.

Lionelo Anika

Dzieci w pierwszych miesiącach życia odkrywają świat przede wszystkim za pomocą wzroku i dotyku. Mata edukacyjna Anika zaznajomi maluszka z kształtami i kolorami, przez co zadba o rozwój jego koordynacji ruchowej oraz zdolności przestrzennych. Zastosowane intensywne, kontrastujące ze sobą kolory stymulują zmysł wzroku małego odkrywcy, a co za tym idzie rozwija jego wyobraźnię i umiejętność koncentracji.

Dzięki specjalnej poduszce (tummy time) oraz dodatkom dziecko podczas radosnej zabawy wzmocni mięśnie pleców, ramion i karku, by z każdym dniem odkrywać coraz więcej. Poduszka może być również używana jako stabilizator w wózkach i fotelikach samochodowych. Interaktywna książeczka dołączana do zestawu.

 

Wyniki konkursu

Drodzy Państwo! Dziękujemy za udział w naszej zabawie! Z radością informujemy, że laureatką konkursu zorganizowanego przez Regionalny Portal Informacyjny e-krajna.pl i Sklep Śmigło została pani Karolina Szewczyk. Gratulujemy!

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA