Zamknij
REKLAMA
Uwaga konkurs! Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Drodzy czytelnicy!

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzimy 2 maja. Z tej okazji wspólnie z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim Mikołajem Bogdanowiczem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do rozlosowania są trzy zestawy upominków ufundowanych przez wojewodę. Konkurs związany z Dniem Flagi jest adresowany do mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i ma zachęcić wszystkich do wywieszania biało-czerwonych flag w majowe święta narodowe, by wyrazić w ten sposób naszą dumę i szacunek dla Niepodległej.

- Pokażmy, że jesteśmy dumni z naszych barw narodowych. Wywieśmy biało-czerwone flagi. Niech będą one wyrazem wspólnoty i dumy z Niepodległej Ojczyzny – mówi Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

W 2004 r. Sejm ustanowił 2 maja Dniem Flagi RP. To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. 2 maja - poza Dniem Flagi - obchodzimy również Dzień Polonii i Polaków za Granicą.


Weź udział w konkursie i wygraj flagę i zestaw upominków od wojewody!


Warunki konkursu

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy spełnić proste warunki:


Konkurs będzie trwał do 26 kwietnia. Listę zwycięzców* naszej zabawy ogłosimy na stronie portalu e-krajna.pl oraz na naszej stronie na Facebooku 27 kwietnia 2021 r. Nagrody wyślemy pocztą.

* UWAGA! WZIĘCIE UDZIAŁU W KONKURSIE OZNACZA ZGODĘ NA OPUBLIKOWANIE SWOJEGO IMIENIA I NAZWISKA NA LIŚCIE LAUREATÓW.

 

Konkurs rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że biało-czerwone flagi i zestawy upominków trafią do:

  • pani Pauliny Kulczewskiej z Mroczy
  • pani Pauliny Julii Martin z Więcborka
  • pana Mateusza Lewandowskiego z Bydgoszczy

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA