Zamknij
REKLAMA
Wielki powrót food trucków do Piły!

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 18, 19 i 20 czerwca 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Pile pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce na parkingu VIVO! Piła.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Długi weekend od 18-20 czerwca upłynie w Pile pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny w ramach kultowego już zlotu.

Do Piły zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest największe w okolicy centrum handlowe VIVO! Piła i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na parkingu VIVO! Piła, przy ul. 14-ego Lutego 26. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Dla czytelników portalu e-krajna.pl mamy do rozlosowania 5 voucherów na potrawy z food trucków!

Aby wziąć udział w losowaniu voucherów na jedzenie z food trucków należy spełnić proste warunki: 
Przejść do naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/e-krajnapl-171895246237282/

  • polubić ją
  • udostępnić post dotyczący konkursu 
  • napisać komentarz "Zlot Food Trucków Piła 2021"

Konkurs trwa do czwartku 17 czerwca 2021, do godz. 15:00. Spośród wszystkich, którzy spełnią powyższe warunki, rozlosujemy vouchery. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odbioru nagrody w wiadomości prywatnej na FB (messenger).

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA