Zamknij
REKLAMA
Food trucki wracają do Piły - smaczne pożegnanie lata

20, 21 i 22 sierpnia 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Pile ponownie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce przy Atrium Kasztanowa.

Food trucki wracają do Piły, by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 20-22 sierpnia. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Piły ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest centrum handlowe Atrium Kasztanowa i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Zlot odbędzie się na parkingu Atrium Kasztanowa. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
 

  • Piątek: 11:00- 21:00
  • Sobota: 11:00-21:00
  • Niedziela 11:00-20:00


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/961366251374669?ref=newsfeed

 

Dla czytelników portalu e-krajna.pl mamy do rozlosowania 6 voucherów na potrawy z food trucków!

Aby wziąć udział w losowaniu voucherów na jedzenie z food trucków należy spełnić proste warunki: 
Przejść do naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/e-krajnapl-171895246237282/

  • polubić ją
  • udostępnić post dotyczący konkursu 
  • napisać komentarz "Zlot Food Trucków Piła 2021"

Konkurs trwa do czwartku 19 sierpnia 2021, do godz. 15:00. Spośród wszystkich, którzy spełnią powyższe warunki, rozlosujemy vouchery. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odbioru nagrody w wiadomości prywatnej na FB (messenger).

 

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA