Zamknij

Policjanci powiatu nakielskiego wyróżnieni „Kryształowym Sercem”

15.17, 07.10.2022 kom. Justyna Andrzejewska Aktualizacja: 15.17, 07.10.2022
KPP Nakło nad Notecią
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią znaleźli się w zaszczytnym gronie wyróżnionych „Kryształowym Sercem”, które przyznawane jest za wzorową i ofiarną postawę na rzecz mieszkańców. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w środę w Bydgoszczy.

„Kryształowe Serce” to honorowe wyróżnienie, które przyznawane jest policjantom garnizonu kujawsko – pomorskiego, którzy wykonując obowiązki służbowe, a także w czasie wolnym od służby, przyczynili się do uratowania życia i zdrowia innej osoby, a także tych, którzy wykazali się wyjątkową, prospołeczną postawą w niesieniu pomocy.

To honorowe wyróżnienie przyznawane jest wspólnie przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko – pomorskiego.

Uroczystość wręczenia „Kryształowych Serc” odbyła się w środę (5.10.22) w Auli Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Udział w niej wzięła kadra kierownicza jednostek Policji województwa kujawsko – pomorskiego, zaproszeni goście, wyróżnieni policjanci oraz ich rodziny.

Tym zaszczytnym wyróżnieniem uhonorowani zostali także policjanci powiatu nakielskiego. „Kryształowe serce” odebrali: st. asp. Szymon Kujawa, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Mroczy, sierż. szt. Radosław Rogański i sierż. Kamil Smoliński z nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego. Podczas tegorocznej uroczystości wyróżnienie odebrał również sierż. Mikołaj Bembenek z szubińskiego komisariatu, któremu „Kryształowe Serce” przyznano w roku ubiegłym.

(kom. Justyna Andrzejewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%