Zamknij
REKLAMA

Kierowca BMW na trzy miesiące stracił prawo jazdy

19:16, 14.10.2020 | E.S
Skomentuj fot. policja.pl
REKLAMA

Nadmierna prędkość ma tragiczne skutki dlatego mundurowi z nakielskiej „drogówki” konsekwentnie zatrzymują uprawnienia kierowcom, którzy za nic mają obowiązujące ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym. Tym razem blankiet stracił kierowca bmw skontrolowany w Zamościu.

O tym, że nadmierna prędkość i łamanie przepisów drogowych niesie za sobą tragiczne skutki wiedzą najlepiej policjanci ruchu drogowego, którzy najczęściej kierowani są na miejsca wypadków drogowych także tych najtragiczniejszych-śmiertelnych.

By takich zdarzeń było jak najmniej podczas codziennych służb mundurowi dyscyplinują kierowców wyciągając wobec sprawców wykroczeń drogowych konsekwencje przewidziane prawem. Przekonał się o tym wczoraj (13.10.20) w Zamościu 25-letni kierowca BMW, który został skontrolowany, kiedy przez obszar zabudowanym jechał z prędkością aż o 64 km/h większą niż zezwalają na to przepisy.

Mieszkaniec Szubina został ukarany 500 złotowym mandatem i punktami karnymi. Policjanci zatrzymali mu także blankiet prawa jazdy, który wróci do 25-latka dopiero po upływie 3 miesięcy.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i zgodną z przepisami jazdę. Szczególnie w okresie jesiennym, kiedy drogi są śliskie, a tym samym bywają niebezpieczne, jazda z prędkością dostosowaną do warunków atmosferycznych jest bardzo ważna. Bezpieczeństwo na trasach zależy w dużej mierze od zachowania kierowców, dlatego mundurowi apelują do nich o rozwagę.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz