Zamknij

Zatrzymali podejrzanego o podpalenie passata

17:28, 08.10.2021 | źródło: KPP Człuchów
Skomentuj fot. KPP Człuchów
REKLAMA

Działania człuchowskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 44-letniego mieszkańca Człuchowa, podejrzanego o podpalenie osobowego passata w nocy 25 września 2021 r. Mężczyzna usłyszał już zarzut podpalenia volkswagena, a także uszkodzenia innego samochodu i kierowania gróźb karalnych wobec mieszkańców Człuchowa. Policjanci wystąpili z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej w Człuchowie o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec 44-latka - informuje KPP w Człuchowie.

Wczoraj (8 października) kryminalni z Człuchowa zatrzymali 44-letniego mieszkańca Człuchowa podejrzanego o podpalenie osobowego passata w nocy 25 września w Człuchowie. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady i zebrali materiał dowodowy na podstawie, którego przedstawili dzisiaj zatrzymanemu mężczyźnie zarzut podpalenia samochodu. Dodatkowo mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia innego samochodu dzień później (26 września), a także kierowania gróźb karalnych wobec mieszkańców Człuchowa. Właściciel spalonego passata wycenił straty na 40 tys. złotych.

Wobec zatrzymanego 44-latka policjanci skierowali wniosek do Prokuratury Rejonowej w Człuchowie o tymczasowy areszt. Za podpalenie samochodu, który uległ niemal całkowitemu zniszczeniu grozi zatrzymanemu mężczyźnie kara pozbawienia wolności do 5 lat.

(źródło: KPP Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%