Zamknij

Zaatakowali i pobili dwóch mieszkańców Złotowa

22:10, 24.11.2021 | .
Skomentuj fot. KPP Złotów
REKLAMA

Za pobicie o charakterze chuligańskim odpowiedzą dwaj mężczyźni mieszkańcy gminy Zakrzewo, którzy w Złotowie zaatakowali i pobili dwóch mieszkańców Złotowa. Złotowscy funkcjonariusze nad sprawą pracowali kilka dni. Jej zwieńczeniem są zarzuty dla obu sprawców - informuje mł.asp. Damian Pachuc z KPP w Złotowie.

Funkcjonariusze ze Złotowa o zdarzeniu zostali poinformowani przez pokrzywdzonych 17 listopada bieżącego roku. Dzień wcześniej dwaj mężczyźni na ul. Wojska Polskiego w Złotowie w okolicach galerii handlowej w godzinach wieczornych zostali zaatakowani przez dwóch nieznanych mężczyzn. Napastnicy zadając ciosy, spowodowali obrażenia u jednego z pokrzywdzonych w postaci złamania kości nosowej, a u drugiego obrażenia w postaci urazu łuku brwiowego.

Poinformowani o zdarzeniu policjanci z wydziału kryminalnego przystąpili do działania. Dzięki zapisowi z monitoringu funkcjonariusze poznali przebieg i okoliczności całego zajścia. Dalsze działania doprowadziły do wytypowania i ustalenia tożsamości sprawców, którzy kolejnego dnia po zawiadomienia zostali zatrzymani.

Dwóm sprawcom, mieszkańcom gminy Zakrzewo w wieku 19 i 25 lat, przedstawiono zarzut pobicia o charakterze chuligańskim, do którego się przyznali. Jeden z nich decyzją Sądu na wniosek Prokuratora został tymczasowo aresztowany, wobec drugiego zastosowano wolnościowy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%