Zamknij

Śmiłowo: Ojciec i syn zatrzymani za kradzież z włamaniem

18:33, 25.11.2021 | .
Skomentuj fot. KPP Piła
REKLAMA

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Kaczorach zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamanie do jednego z mieszkań w miejscowości Śmiłowo. Sprawcy ukradli znajdującą się w domu biżuterię. Po zaledwie kilku godzinach zostali zatrzymani, a znaczna część utraconego mienia została odzyskana - informuje st. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile.

W środę 24 listopada, w godzinach popołudniowych policjanci pełniący służbę na terenie gminy Kaczory otrzymali informację o włamaniu do jednego z mieszkań w pobliskiej miejscowości Śmiłowo. Funkcjonariusze niezwłocznie pojawili się na miejscu. Wstępne informacje wskazały, że z mieszkania została skradziona biżuteria o wartości kilkuset złotych.

Na bazie własnych ustaleń policjanci wytypowali osoby, które mogły mieć związek z włamaniem. Kilka minut później udali się do mieszkania dwóch mężczyzn, którzy w przeszłości byli już odpowiedzialni za dokonanie kradzieży.

53-letni mężczyzna oraz jego 24-letni syn zaprzeczali, aby mogli mieć związek z tą sprawą. Funkcjonariusze jednak postanowili sprawdzić ich mieszkanie, gdzie ujawniono biżuterię pochodzącą z kradzieży.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%