Zamknij
REKLAMA

Seria wypadków drogowych w powiecie złotowskim

16:53, 09.03.2018 | źródło: KP PSP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
Seria wypadków drogowych w powiecie złotowskim - fot. KP PSP Złotów

Zmienne warunki atmosferyczne, opady śniegu oraz ciągle niskie temperatury powietrza, powodują, że warunki drogowe są dynamiczne, w konsekwencji bardzo trudne dla kierowców przemieszczających się pojazdami po drogach powiatu złotowskiego. 

Tylko w dniach 7-8 marca br. na lokalnych drogach odnotowano łącznie sześć zdarzeń, w których, interweniowały jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych oraz zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej. Zdarzenia miały miejsce zarówno na drogach krajowych jak również lokalnych drogach powiatowych. W działaniach zaangażowanych było łącznie 48 strażaków oraz 11 pojazdów ratowniczo-gaśniczych z jednostek ochrony przeciwpożarowej OSP Jastrowie, OSP Okonek, OSP Radawnica, OSP Święta oraz KP PSP Złotów wspartych w działaniach siłami Policji oraz Państwowego Ratownictwa Medycznego. 

Uwzględniając, że miesiąc marzec charakteryzuje się zmiennymi okresami pogody zarówno zimowej jak i już wiosennej, apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi w tym okresie przejściowym.

(źródło: KP PSP Złotów)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone