Zamknij
REKLAMA

Podejrzany o znęcanie się nad psem trafił za kraty

02:01, 10.03.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Podejrzany o znęcanie się nad psem trafił za kraty - fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym mieszkańca Chełmży, który pod koniec stycznia brutalnie pobił czteromiesięcznego szczeniaka. Zwierzę znaleziono w kałuży krwi. Miało liczne złamania i paraliż tylnych łap. 29-latek podejrzany o znęcanie się nad psem trafił już do policyjnego aresztu.

W piątek (09.03.2018) około godz. 16:30 kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29-latka. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad psem - informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski z KMP w Toruniu.

Do tego zdarzenia doszło pod koniec stycznia tego roku w Chełmży. Toruński sąd zdecydował o 14-dniowym areszcie dla poszukiwanego a prokuratura wydała za nim list gończy.

Kryminalni namierzyli i zatrzymali poszukiwanego w mieszkaniu w miejscowości Ostaszewo (gm. Łysomice). Podczas zatrzymania zachowywał się spokojnie i nie stawiał oporu, był zaskoczony pojawieniem się funkcjonariuszy.

29-latek trafił już do policyjnej celi. Wkrótce zostanie przetransportowany do jednostki penitencjarnej. O tym, kiedy zostanie przesłuchany zadecyduje prokurator.

Za przestępstwo, o które jest podejrzany może mu grozić do 3 lat więzienia.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone