Zamknij
REKLAMA

Amatorzy czekolady zaatakowali pracownika sklepu

11:41, 13.03.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Amatorzy czekolady zaatakowali pracownika sklepu - fot. policja.pl

Zarzuty kradzieży rozbójniczej usłyszeli dwaj sprawcy, którzy ukradli 18 dużych czekolad popularnych marek o łącznej wartości blisko 200 złotych. Zdecydowaną postawą wykazał się pracownik sklepu, który poszedł za sprawcami, a gdy ci go zaatakowali i nie chcieli oddać skradzionego towaru, powiadomił o zajściu policję - informuje asp.szt. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Wszystko zaczęło się w minioną sobotę (10.03.2018) w południe w jednym ze sklepów na ulicy Dworcowej w Bydgoszczy. Wówczas pracownik ochrony sklepu zobaczył, że na jednej z półek brakuje większej ilości czekolad. Natychmiast postanowił to sprawdzić na nagraniu z monitoringu. Jego podejrzenia były słuszne. Okazało się, że trzej mężczyźni, którzy chwilę wcześniej byli w sklepie, ukradli z regału 18 dużych czekolad znanych marek o łącznej wartości blisko 200 złotych. Skradzione słodycze ukryli pod odzieżą i opuścili teren sklepu nie uiszczając opłaty za towar.

Pracownik ochrony znając rysopisy nieuczciwych klientów wyszedł ze sklepu i zauważył dwóch z nich idących w kierunku Placu Piastowskiego. Poszedł za nimi by odzyskać skradzione słodycze. Chwilę później okazało się, że amatorzy czekolad nie mieli zamiaru ich oddać i postanowili je sprzedać. Zaatakowali ochroniarza, gdy ten próbował je odzyskać. Mężczyzna nie zwlekając długo zadzwonił po policję.

Agresorzy w wieku 42 i 31 lat zostali zatrzymani. Wczoraj zostali przesłuchani przez prokuratora, który zastosował wobec nich policyjny dozór.

Część czekolad została odzyskana.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone