Zamknij

Poszukiwania zaginionych 15-latek

12:32, 13.04.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Poszukiwania zaginionych 15-latek - fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą poszukiwania za zaginionymi 15-latkami - informuje KWP w Bydgoszczy.

Wczoraj (12.04.2018r.), nastolatki opuściły swoje miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z rodziną. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż zaginione przebywają razem.

Zuzanna Mickiewicz: wzrost 155cm, waga 42kg, szczupła budowa ciała, włosy proste, długie do pasa, koloru blond, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę z kapturem koloru granatowego, czarne leginsy, buty typu trapery. Posiadała przy sobie plecak koloru czarnego.

 

Natalia Krajewska: wzrost 170cm, waga 50kg, szczupłej budowy ciała, włosy proste długości do ramion, koloru brązowego; oczy piwne. W chwili zaginięcia była ubrana w wysokie buty typu glany, rajstopy koloru czarnego, spodnie koloru czarnego (krótkie lub długie), kurtka typu „ramoneska”- skórzana, bluza bez kaptura lub z kapturem koloru czarnego. Posiadała przy sobie plecak koloru granatowego.

Osoby posiadające informacje o zaginionych proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu tel 997, Zespołem ds Poszukiwań tel. 56-45-13-351 lub najbliższą jednostką Policji.
 

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone