Zamknij

Poszukiwany za groźne przestępstwo zatrzymany na gali bokserskiej

10:55, 14.05.2018 | źródło: KPP Wałcz
REKLAMA
Skomentuj
Poszukiwany za groźne przestępstwo zatrzymany na gali bokserskiej - fot. Pixabay

Wałeccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był listem gończym. 51-latek poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na gali bokserskiej z udziałem zawodowych bokserów. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego - informuje KPP w Wałczu.

W minioną sobotę sprawne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. 51-latek poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Szczecinie, który za mężczyzną wydał list gończy.

Mężczyzna ukrywał się od marca br przed wymiarem sprawiedliwości za dokonanie przestępstwa rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Do zatrzymania doszło, podczas gali bokserskiej z udziałem zawodowych bokserów.

Funkcjonariusze uzyskali informację telefoniczną, że w miejscu, gdzie odbywają się walki bokserskie przebywa poszukiwany 51-latek. W sali, gdzie trwały walki, przebywało ponad 800 osób. Policjanci ustalili rysopis poszukiwanego i dokonywali lustracji w całym budynku.

Po krótkiej chwili, w czasie trwania przerwy, na korytarzu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi osoby poszukiwanej.

51-latek został zatrzymany. Mężczyzna początkowo wprowadzał w błąd policjantów co do swojej tożsamości. 51-latek już trafił do zakładu karnego.

(źródło: KPP Wałcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone