Zamknij

Zabezpieczyli prawie 300 g marihuany i zlikwidowali domową plantację

13:19, 13.06.2018 | mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Zabezpieczyli pawie 300 g marihuany i zlikwidowali domową plantację - fot. KPP Nakło nad Notecią

Policjanci z komisariatu w Szubinie, pow. nakielski, przy współpracy z Wydziałem dw. z cyberprzestępczością KWP Bydgoszczy, zlikwidowali domową plantację konopi. Zabezpieczono prawie 300 g suszu. Jej 25-letni właściciel usłyszał już zarzuty za wytwarzanie i posiadanie środków odurzających.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Szubinie, pow. nakielski, przy współpracy z policjantami Wydziału dw. z cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że mieszkaniec jednej z podszubińskich wsi w swoim mieszkaniu uprawia konopie. Aby zweryfikować te informacje wczoraj (12.06.18) zapukali pod ustalony adres. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 25-latka, ujawnili, że jedna z szaf, znajdujących się w pokoju, prowadzi do specjalnie przygotowanego pomieszczenia, w którym znajdowały się przyrządy służące do uprawy zakazanych roślin, w tym specjalny namiot, lampa oraz wentylatory. Oprócz znalezionej w tym pomieszczeniu suszącej się łodygi, policjanci zabezpieczyli prawie 300 g suszu.

Właściciel tej mini plantacji (25l.) został zatrzymany i dowieziony do komisariatu. Tam usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i odpowie za wytwarzanie oraz posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa niebawem trafi do sądu.

(mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone